For a limited time, purchase our ALL LESSONS Pack with over 180 nature studies included. *All studies are digital unless otherwise noted. Thanks!

Stick It!
Stick It!

Stick It!

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00

Using math in combination with art, properly size and decorate your own hiking stick. Then use it on your outdoor adventures!